Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  698 982 021

O naszej firmie

Skład Kamienia Naturalnego w Lasocicach zajmuje się sprzedażą kamieni ozdobnych i grysów do ogrodów, sprzedaż wyrobów węglowych oraz peletu – zarówno na potrzeby Klientów indywidualnych, jak również właścicieli firm i przedsiębiorstw z terenu Leszna i okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej oraz nasza znajomość rynku sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość obsługi, ale również terminową dostawę i pełne dopasowanie do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest bez wątpienia największy wybór kamieni ozdobnych w okolicy, a także fakt, iż jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży produktów Gnejsy.pl.

 

Masz jakieś pytania?

Nie martw się, jeżeli nurtują Cię jakieś pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty. Nasi pracownicy chętnie zaspokoją Twoją ciekawość, przedstawią szczegóły usług, a w razie potrzeby zapewnią również fachowe doradztwo w doborze kamieni ozdobnych i innych artykułów z naszej oferty.

Chodnik na tle ogrodu